T-Soft Arayüz Tasarımı

T-Soft Arayüz Tasarımı

E- Ticaret tabir yerinde ise derya deniz.. Bu yüzden başlangıçta ki tercihlerinizi çok doğru bir şekilde yapmalısınız ki hem Web Sitenizin kalitesi, müşteri deneyimi açısından hem de sonrasında yaşanacak olası herhangi bir durumdan dolayı sorun yaşamamanız açısından. Web sitenizde yapacağınız satışın miktarı ne olursa olsun teknik anlamda sağlam ve geliştirilebilir bir altyapıya sahip olmalı.

T Soft e ticaret paketlerinden birini satın aldıktan sonra bizler Smug Agency olarak sizler ile teknik destek ve tasarım konusun da haftanın her günü dilediğiniz saatte ulaşabileceğiniz şekilde hizmet vermekteyiz.

Smug Agency E-Ticaret konusunda ki uzun yıllara dayanan tecrübeleri doğrultusunda T-Soft ile çözüm ortaklığı yapmaya başladık. Deneyimlerimiz doğrultusunda tercih edildiğinden itibaren, kendini sürekli geliştiren ve sorun sayısı minimum olan bir alt yapı olduğuna karar verdik. T Soft hiçbir yazılımı temel alarak geliştirilmemiş, hiçbir yazılımdan esinlenme yapmamıştır. E-ticarete başlamak isteyen firmaların, önceliklerinin fiyat olması, başka müşteri deneyimlerini göz ardı etmeleri, sektör standartlarının oluşmamasına sebep olmakta, fiyat düşürme hedefi, ürün kalitesini sürekli aşağı çekmektedir. E-ticaret yazılım sektörü bu konuda en büyük zarar gören sektörlerdendir. T-Soft hiçbir zaman ucuz hizmet pazarında bir yarışta olmadan, ürün kalitesini ikinci plana itmeden global hedefleri doğrultusunda kendini geliştirmeye devam etmiştir.

Bizlerde Smug Agency olarak, T-Soft altyapısı hizmetinden yararlanmaya başladığınız günden, web sitenizin düzenli satış yapmaya devam edeceği süreye kadar sizlere Premium hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. İlerleyen her süreci büyük bir dikkat ile izliyor, çok düşük bir ihtimal de olsa oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında ivedilik ile çözümler sunuyoruz.

T-Soft Panel Yönetimi

Web sitenizin sizin onayınızdan geçtikten sonra, sırada satış ve geliştirme aşamaları yer almakta. Bizler ise bu süreçte sizler için en doğru şekilde web sitenizi yönetmek için yardımcı oluyoruz.

Bunlar;

  • Ürün bazlı seo yönetimi.
  • Kategori bazlı seo yönetimi.
  • Kategori düzenlemesi.
  • Sipariş süreci yönetimi.
  • Banner tasarımı.
  • Blog yönetimi.
  • İçerik yönetimi ve düzenlenmesi.