Hakkımızda

Hakkımızda

ARAŞTIRIYORUZ

Size en iyi hizmeti sunabilmek adına daha önceden firmanız ile benzer yapılmış projeleri inceliyoruz ve onlardan daha farklı ne gibi geliştirmeler yaparak kullanıcı deneyiminizi arttırıp, satış yapabileceğiniz veya yükseltebileceğiniz hakkında detaylı araştırmalarımızı sizlere sunuyoruz.

GELİŞTİRİYORUZ

Teslim etmiş olduğumuz siteniz, vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi doğrultusunda oluşabilecek hatalar ve sorunlar kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurarak önceden tespit edilir ve yine kullanıcı deneyimini test ederek farklı geliştirmelerde bulunuyoruz

PREMİUM HİZMET SUNUYORUZ

Smug Agency olarak yazılım dünyasında ki tüm geliştirmeler ve değişiklikleri yakından takip ediyoruz. Gelişen dünyadaki tüm yenilikleri sizler ile paylaşıyor ve bu durum hakkında çalışmalarımızı E-Ticaret sitenizde en iyi şekilde uyguluyoruz. Smug Agency tercih eden tüm şirket sahipleri bizler için çok önemlidir. Ekip olarak danışanlarımızın hepsi ile özel olarak ilgileniyor, olası bir hata ile karşılaştıkları takdirde en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz.